| Vehicle | |
| Type | PKW |
| Producer | Renault |
| Series | Megane II |
| Build | M |
| Model | 1.5 dCi 100cv |
| Engine | |
| Name | K9K |
| Type | Turbo-Diesel |
| Displacement | 1.5 |
| OutputPS | 100.0PS / 73.5kW |
| OutputKW | 100.0PS / 73.5kW |
| Transmission | 5M |
| Producer | Renault |
| MaxTorque | 200 |
| ECU | |
| Element | ? |
| Producer | Delphi |
| Build | DDCR |
| ECUStg | 8200345298 |
| Software | 0000389185 |
| Softwaresize | 40000 |
| Processor | Infineon C167CR |
| File | |
| Versions | 2 Original EGR |
| Reseller | |
| Credits | 1 |
| Project type | Originalfile |
| Details | ORIGINAL |