| Vehicle | |
| Type | PKW |
| Producer | Renault |
| Series | Megane III |
| Build | Z |
| Model | 1.4 16V TCe |
| Modelyear | 2007 |
| Engine | |
| Type | Turbo-Benzin |
| Displacement | 1.4 |
| OutputPS | 130PS / 95.6kW |
| OutputKW | 130PS / 95.6kW |
| Producer | Renault |
| ECU | |
| Element | ? |
| Producer | Valeo |
| Build | V40 |
| ECUProd | 371009468720105587 |
| ECUStg | 5XSMHC |
| Software | D0946R |
| Softwaresize | DFF00 |
| Processor | Renesas SuperH |
| File | |
| Versions | 1 Original |
| Reseller | |
| Credits | 4 |
| Project type | Originalfile |
| Details | Originalfile |