| Vehicle | |
| Type | PKW |
| Producer | Alfa |
| Series | 159 |
| Model | 1.9 JTD 16V 150cv |
| Modelyear | 2007 |
| Engine | |
| Type | Turbo-Diesel |
| Displacement | 1.9JTD |
| OutputPS | 150.0PS / 110.3kW |
| OutputKW | 150.0PS / 110.3kW |
| Transmission | 6M |
| Producer | Alfa |
| MaxTorque | 320 |
| ECU | |
| Element | ? |
| Producer | Bosch |
| Build | EDC16C39 |
| ECUProd | 51812906 |
| ECUStg | 0281013138 |
| Software | 389889 |
| Softwaresize | 40000 |
| File | |
| Versions | 1 Original |
| Reseller | |
| Credits | 1 |
| Project type | Originalfile |
| Details | ORIGINAL |